سایا درب
درب ضد سرقت سایا درب


با دستان خود دزد را به خانه نیاورید.

امروزه درب هایی با عنوان درب ضد سرقت در بازار موجود است. که فقط اسم درب ضد سرقت را یدک می‌کشند. و امنیت آن ها بعضا در مواردی حتی از درب معمولی هم کمتر است .در این مقاله با ما همراه باشید تا در ادامه با انواع درب‌های ضد سرقت فیک و تقلبی موجود در بازار آشنا شوید.

علاقه شدید دزدان و سارقین به درب‌ های ضد سرقت ارزان قیمت

باز کردن درب‌ های ضد سرقت ارزان قیمت برای دزدان به قدری راحت و آسان است. که حتی از باز کردن درب معمولی هم راحت‌تر است. و زمان باز کردن آن حتی به چند دقیقه هم نمی‌رسد.

کیفیت ظاهری مناسب درب ضد سرقت دزد را از سرقت منصرف می‌کند.

شاید باورتان نشود..! اما این نکته واقعی است،که دزدان با انواع درب ضد سرقت آشنایی کامل دارند. نکته جالب تر این است. که سارق با نگاه به ظاهر درب ضد سرقت در یک نگاه تشخیص می‌دهد. که آیا نوع درب ارزان و فیک است. و راه نفوذ به آن آسان و به مانند آب خوردن است.یا اینکه درب ضد سرقت استاندارد و با ایمنی‌های لازم است. و راه نفوذ به آن دشوار و در مواردی غیر ممکن است.

درب ضد سرقت سایا درب

لذا خرید درب ارزان قیمت به مانند این است که با دستان خودتان دزد را به خانه بیاورید.طبق آخرین آمار سرقت از منازل ،استفاده از درب ضد سرقت ۳۵ درصد میزان سرقت از منازل را کاهش می‌دهد. جهت خرید درب ضد سرقت اصل کلیک نمایید.

لینک خرید درب ضد سرقت اصل

با توجه به این مهم پیشنهاد می‌شود. در ادامه موارد مهم در تشخیص ضد سرقت فیک و تقلبی از درب ضد سرقت اصل و ایمن را مطالعه فرمایید‌. تا در دام فروشندگان تقلبی نیفتید. و دربی را خریداری کنید،که امنیت منزل شما را تضمین کند.

بررسی عوامل تفاوت درب ضد سرقت اصلی با درب ضد سرقت تقلبی

۱. دارا بودن ورق ایمنی سرتاسری و کامل از نشانه‌های درب ضد سرقت اصل است.

برای توضیح این مورد لازم است ابتدا کمی با ساختار درب ضد سرقت آشنا شوید. ساختار این مدل درب ایمنی به این گونه است. که داخل درب یعنی وسط درب ورق ایمنی فولادی سرتاسری کار می‌شود. تا اگر دزدان رویه چوبی درب را تخریب کردند.این ورق فلزی ایمنی مانع ورود آنان به داخل منزل شود.

ضد سرقت سایا درب

درب‌های ارزان قیمت موجود در بازار به گونه‌ای هستند. که این ورق فلزی داخل درب را به صورت نصفه کار می‌کنند. یا اصلاً کار نمی‌کنند. و یا اینکه ضخامت ورق داخلی که داخل درب می‌گذارند، به قدری نازک است. که در اثر قشار و ضربه غر می‌شود. و نمی‌تواند امنیت لازم را تامین کند.

حتی در مواردی دیده شده است، که درب‌هایی به مشتریان فروخته شده است.که دو طرف درب را با ام دی اف کار کرده‌اند. وسط درب هم یک تکه یونولیت گذاشته اند. و به اسم درب ضد سرقت به مشتری فروخته اند. لذا حتماً سعی کنید، درب ضد سرقت را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید.و امنیت جانی و مالی خود رافدای کمی  قیمت ارزان‌تر نکنید.


2.چهارچوب فلزی قوی با ضخامت مناسب از نشانه های درب ضد سرقت اصل است.


چارچوب درب ضد سرقت، پایه و مهترین بخش درب است.ضخامت چهارچوب فلزی برای درب استاندارد حتماً باید یک و ۲۵ میل و بالاتر باشد.
درب  ارزان قیمت و تقلبی دارای چهارچوب‌ فلزی با ضخامت یک میل یا ۷۵ صدم است.که نازکی و بی کیفیتی آن با لمس دست هم قابل شناخت است.که به شدت آسیب پذیر و ناامن بوده و به عنوان پایه و ستون درب نمیتواند امنیت و استحکام لازم را تامین کند.

درب ضد سرقت طوسی مدرن

3.قفل محکم و استاندارد از نشانه های درب ضد سرقت اصل است.

درب ضد سرقت استاندارد حتماً باید دارای دو قفل روی درب یعنی یک قفل اصلی وسط درب و یک قفل شب بند در قسمت بالا تر باشد.
درب  ارزان و فیک دارای قفل‌ با کیفیت پایین است.که این قفل دارای رزت مناسب نبوده وسارق به راحتی قفل را تخریب و از جایش بکند.
اما قفل‌هایی که رزت مناسب دارند اینگونه نیستند. رزت به عنوان محافظ قفل عمل می‌کند . یعنی محفظه ای فلزی است .که قفل در آن قرار می‌گیرد. که از قفل محافظت کرده و با وجود آن سارق نمیتواند قفل را از جایش بکند.

قفل‌های ایرانی مناسب هم امروزه ایمنی لازم را دارند.اما بهترین و امن‌ترین قفل موجود در بازار قفل کاله ترکیه است. که این قفل‌ها ۵ سال توسط شرکت کاله  گارانتی می شوند. ویژگی مهمتر قفل کاله این است که ضد اسید است و سارق نمیتواند با ریختن اسید آن را تخریب کند.

درب ضد سرقت سایا درب

قفل کاله به حدی امن است، که به هیچ عنوان با هیچ کلید و وسیله ای به غیز از کلید اصلی خود باز نمیشود.بنابراین اگر سارق خیلی با کلید های و روش های مختلف با قفل کار کند. تا باز شود.ضمن اینکه باز نمیشود. بلکه سیستم قفل هنگ کرده و حتی دیگر با کلید اصلی هم باز نمی شود.

سایا درب تولید کننده درب های ضد سرقت استاندارد با ایمنی لازم بوده و محیطی امن و ایمن را برای شما به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *